facebook500 googleplus-revised Güne Önce Kahvaltıyla Başlayın. Sipariş İçin: (0232) 712 16 61

2007 yılında Çeşme’de kurulan Önce Kahvaltı, kahvaltılık ürünlerin satışı ve kahvaltı servisi konularında faaliyet göstermekte olup tüm kahvaltılık ve geleneksel ürünlerin üretimi konularında da atölyeleri bulunmaktadır. Söz konusu ürünlerin üretimi konusunda “know-how” ı elinde bulunduran şirket, “Önce Kahvaltı” markası ile İzmir, Alsancak semtlerindeki satış noktalarıyla da tüketiciler ile buluşmaktadır.

once-kahvalti-alsancakÖnce Kahvaltı konseptindeki ürünlerin tamamı doğal, tamamı sağlıklı, eşsiz lezzetli olup geleneksel yöntemler ile üretilmişlerdir. Önce Kahvaltı markalarının hiç birinde katkı maddesi bulunmamakta olup bu sebeple ürünlerin raf ömürleri kısadır. 

Bir hayalin peşinden giden firma kurucularının “Kendi çocuğumuza yedirmediğimiz hiçbir ürünü satmayız”  mottosu, 7 yılı aşkın süredir, firmanın ürün kategorilerine ilişkin tüm tercihlerine yön vermektedir. 

Kahvaltılık ürünler, peynir çeşitleri, geleneksel ürünler ve şarküteri ürünlerinde geniş bir ürün gamına sahip olan Önce Kahvaltı firması, “Bahçeden Sofraya”  kategorisini de 2014 yılı yaz aylarında değerli tüketicileri ile buluşturacaktır. “Bahçeden Sofraya” ürün kategorisi içerisinde Önce Kahvaltı’nın yerel çiftliklerindeki yerel tohumlar ile üretilen ürünler tüketicilere sunulacaktır. 

Önce Kahvaltı, “Güne Önce Kahvaltı ile başlayın“ sloganı ile yola çıkmış, tüm müşterilerine önce değer sunan bir kuruluştur. Yüksek kalitedeki ürünler, kaliteli hizmet anlayışı ile birleşip güleryüz ile çarpıldığında ortaya çıkan şey uzun ömürlü dostça ilişkilerdir.

Doğal beslenmek bir lüks değil gerekliliktir !

Önce Kahvaltı sizlere en doğalını, en kalitelisini ve en lezzetlisini sunmaktadır!